گروه طراحان ایده پرداز کاسپین

پیامک صوتی یکی از جدیدترین خدمات راه اندازی شده در دنیای موبایل و تلفن ثابت است.
ممکن است خیلی از مشتریان شما تلفن همراه نداشته و یا بنا به هر دلیلی شماره همراه خود را بازگو نکنند, با پیامک صوتی کاسپین میتوانید علاوه بر موبایل پیام خود را به خطوط ثابت هم ارسال کرده و از این طریق بازه مخاطب بیشتری ایجاد کنید. قابلیت ویژه ای که در این گزینه ارسال قرار دارد امکان ارسال به یک منطقه خاص در روی نقشه است و بدین طریق میتوانید در محدوده خود یا هر مکانی که میخواهید یک تبلیغ منحصر به فرد انجام دهید  و این یکی از خاصترین امکانات گروه طراحان ایده پرداز کاسپین می باشد که در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.
داشتن آرم یا لوگو یا یک نشان خاص همیشه دغدغه شرکت های معروف و بزرگ بوده است امروزه تنها شرکت ها و موسسات نیستند که برای خود یک نشان خاص یا علامت تجاری دارند بله هر شخص یا گروهی می تواند برای خود یک لوگوی منحصر به فرد داشته باشد، لوگو یا آرم می تواند چندین پیام را در خود جای دهد و به جای چند متن تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرد . شرکت ها و کسانی که یک لوگو به خود اختصاص داده اند بیشتر مورد اعتماد مردم قرار خواهند گرفت و در نتیجه موفقیت بیشتری نسبت به سایرین خواهند داشت .
به این نکته توجه داشته باشید که همیشه حس بینایی قویتر از شنوایی است!
امروزه نقشی که موبایل ها و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا می کنند بر کسی پوشیده نیست.مهم ترین نقش آن نیز در تجارت است که اکثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خود پی برده اند.ضمن اینکه ارتباط میان تجارت و تکنولوژی دیرزمانی است که وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره باعث شده که ارتباط بین تجارت ها آسان تر و سریع تر از قبل باشد.
حال اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از اهداف اصلی برای بیزینس آنلاین تبدیل شده و داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کار یک امر ضروری به نظر می رسد. ضمن اینکه اپلیکیشن های موبایل در مقایسه با استفاده از مرورگرهای موبایل بیشتر مورد توجه کاربران هستند.

تجارت آنلاین در جهان ، علمی كاملاً ساده و جا افتاده است. اما متاسفانه در ایران به دلایل گوناگون ( از جمله عدم آشنایی با استفاده از کارت های اعتباری) این مورد هنوز برای مردم ما تقریبا امری نا آشناست. البته پیش بینی می شود تا دو سال آینده اوضاع كاملاً عوض شود. اما اگر شما آن روز بخواهید تازه پا به عرصه اینترنت و تجارت الكترونیك بگذارید ، دیگر به پای كسانی كه امروز شروع كرده اند نمی رسید. پس همین امروز برای برپایی وب سایت خود اقدام كنید. برای ایجاد یك وب سایت توانا و موفق ، دارا بودن یك ظاهر زیبا و جذاب كه در عین ظرافت گویای توانمندی های تجارت شما باشد بسیار مهم است.

طراحی وب سایت
اپلیکیشن
لوگو
تبلیغات
04.jpg
03.jpg
02.jpg
01.jpg
08.jpg
07.jpg
06.jpg
05.jpg