گواهی بین المللی دکتر مهدی قاسمی

شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین

شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین با داشتن مشاورین توانمند و تیم های متخصص در حوزه های مختلف کسب و کار، توانست در سال 2017 گواهینامه شاخص ارزیابی کارآفرینی کشور ایتالیا را کسب و همچنین در سال 1397 بعنوان کارآفرین برتر کشوری در حوزه استارت آپ معرفی گردد و در سال 1398 برگزیده جایزه ملی آرمان برتر شد.
در شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین بزرگ‌ترین دپارتمان های تخصصی با اساتید متعهد و نخبه در حوزه ی رشد و توانمندی کسب و کار، مشغول فعالیت می باشند. که علاوه بر مشاوره به کسب و کارهای استارت آپی درزمینه تولید تولید محتوا، برنامه نویسی، طراحی گرافیک، تولید و ساخت تیزر های تبلیغاتی خدمات ارزنده ای را ارائه می نمایند.
شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین اینک در آستانه‌ی نهمین سال فعالیت خود، با گستره‌ای از خدمات متنوع در حوزه های مختلف کسب و کار، برای تمام اقشار جامعه و هر شخص حقیقی-حقوقی و برای مشتریان خود «تجربه‌ی لذت‌بخش» را تداعی می‌ نماید.
 

تعهد کاری

«تعهد کیفیت»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین خدمات» سه اصل اولیه است که شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین از نخستین روز تاسیس سعی داشته است به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرساله، حوزه‌های تازه‌ای را در ارائه خدمات حوزه کسب و کار، به دایره‌ی فعالیت خود اضافه می نماید.

گواهی دوره 600x424 1

گواهینامه پایان دوره

در پایان تمامی دوره های برگزار شده دپارتمان آموزشی برای دانشجویان گواهی حضور در دوره با هولوگرام معتبر و شماره سریال قابل استعلام در سیستم صادر می گردد

پلی میان آموزش و بازار کار

افراد در هر سنی و با هر میزان تحصیلات و تجربیات کاری، همواره می‌توانند با کسب یک دانش و مهارت جدید، در مسیر رشد و شکوفایی، گام بردارند. این مسیر، هرگز پایان نخواهد داشت. آموزش، در تسهیل روند اشتغال و حتی خوداشتغالی افراد نقش مهمی دارد. افرادی که به تازگی فارغ التحصیل شده‌اند، با یادگیری دانش به روز و کاربردی، می‌توانند عدم تجربه کافی خود را پوشش دهند و کارفرما را متقاعد کنند که شرایط احراز فرصت شغلی مورد نظر را دارند. کسانی که سال‌ها تجربه کاری دارند، با کسب دانش به روز، می‌توانند وارد دنیای جدیدی شوند که آن‌ها را از چرخه تکرار، عادت و فرسودگی شغلی دور می‌سازد.

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1394

دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت

سال 1396

برنده جایزه ملی آرمان برتر

سال 1398