برای اطمینان خاطر شما چه کار می کنیم؟

برگزاری جلسه آموزشی
بعد از اتمام طراحی وب سایتتان جلسه ای جهت آموزش نحوۀ مدیریت وب سایت برای شما تدارک می دهیم.
ارائه فیلم نحوه استفاده از وب سایت
فیلم نحوۀ مدیریت مطالب و محتوای وب سایتتان را در اختیارتان قرار می دهیم. این فیلم مختص سایت شما می باشد.
ارائه خدمات پشتیبانی برنزی
در صورتی که سایت شما در واحد طراحی و توسعۀ طراحان ایده پرداز کاسپین طراحی شده باشد می توانید از خدمات پشتیبانی برنزی بهره مند شوید.
ارائه فیلم نحوه استفاده از وب سایت
فیلم نحوۀ مدیریت مطالب و محتوای وب سایتتان را در اختیارتان قرار می دهیم. این فیلم مختص سایت شما می باشد.
تمامی خدمات پشتیبانی تحت استاندارد ITIL ارائه می شود.

پشتیبانی نقره ای

poshtibani7.png
اگر شما به دنبال آن هستید که پس از طراحی وب سایت، با خیال راحت و فارغ از هرگونه دغدغه نگهداری وب سایتتان بر روی کسب و کار خود تمرکز نمایید، پشتیبانی نقره ای بهترین پیشنهاد برای شما است. پشتیبانی نقره ای به این صورت است که شما مبلغی را به صورت سالانه پرداخت می‌نمایید و در طول مدت زمان یکسال، از خدمات حرفه ای پشتیبانی وب سایت بهره مند خواهید شد. پشتیبانی نقره ای به نوعی گارانتی و ضمانت اجرایی ماست.

در حال حاضر، به تمامی وب سایت‌های طراحی شده توسط واحد طراحی و توسعه شرکت‌هاست ایران، سه ماه پشتیبانی نقره ای بصورت رایگان ارائه می‌شود. صاحبان این وب سایت‌ها می‌توانند پس از اتمام این مدت، نسبت به تمدید یکساله پشتیبانی نقره ای خود اقدام نمایند.

1- نگهداری و پشتیبانی فنی و محتوایی وب سایت:

پشتیبانی و نگه داری فنی شامل مراقبت از وب سایت ت شما در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتی که مشکلات فنی وب سایت شما بحرانی نباشد در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهد شد.
2- نگهداری وب سایت و پشتیبانی مدیریت محتوا:
خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت‌ها عملکرد های مختلفی را شامل میشود مانند مدیریت محتوای سایت توسط افزودن ، ویرایش یا حذف محتوای موجود مانند بروز رسانی اطلاعات محصول یا اخبار شرکت، بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت(مانند تصاویر و المان ها)، قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید، افزودن ویژگی های جدید به وب سایت، نگهداری خبرنامه و لیست های ایمیل، حفاظت در مقابل هر روزنه امنیتی در جریان امور عادی
poshtibani2.png

پشتیبانی وب سایت

یکی از مهم ترین بخش ها جهت به روز نگه داشتن سایت و یکی از عوامل مهم رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می باشد. نگهداری و به روز رسانی وب سایت یکی از مهم ترین وظایفی است که مدیر یک وب سایت به عهده دارد.وب سایت مانند یک وسیله یا یک مکان می ماند. همان طور که می دانید اگر از یک مکان و یا یک وسیله به خوبی مراقبت نشود پس از مدتی آن ها از قالب های استاندارد و حالت های اولیه ی خود خارج می شوند و شکلی نا مناسب به خود می گیرند. این موضوع در مورد یک وب سایت هم صدق می کند یعنی اگر شما به صورت استاندارد داده پردازی ننمایید سایت شما کیفیت اولیه اش را از دست می دهد و رتبه سایت شما در موتورهای جستجو گر تنزل خواهد داشت.به طور کلی نگه داری و پشتیبانی وب سایت شامل دو بخش است

پشتیبانی برنزی

اگر شما صاحب یک وب سایت کوچک هستید که تمایلی ندارید برای نگه داری و پشتیبانی وب سایت خود، بصورت سالیانه هزینه ای پرداخت نماید؛ پشتیبانی برنزی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

پشتیبانی برنزی به این صورت است که شما مبلغی به عنوان شارژ (Deposit) در حساب پشتیبانی برنزی خود واریز می‌کنید و طبق روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن که در زیر آمده است برای اعمال تغییرات از شارژ حساب شما کاسته می‌شود. همانگونه که گفته شد، این اعتبار به صورت ماهانه یا سالانه نیست و تا زمان اتمام شارژ ظرف مدت دو سال، می‌توانید از خدمات پشتیبانی برنزی استفاده نمایید. شما می‌توانید ریز حساب خود و کارهای انجام شده بر روی وب سایت را در حساب کاربری خود در سایت واحد طراحی مشاهده نمایید.
poshtibani8.png

ارتباط با ما